KEP Hizmetleri - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

KEP Hizmetleri

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), her türlü ticari, hukuki yazışma ve belge paylaşımlarınızı gönderdiğiniz biçimde koruyan, alıcının kim olduğunu kesin olarak tespit eden, içeriğin kesinlikle değişmemesini ve içeriği yasal geçerli ve güvenli, kesin delil haline getiren sistemdir.

KEP Hizmetleri
<

Aynı gün KEP hesabınızı açtırabileceğiniz (JETKEP) ve 160’ın üzerinde Dedeoğlu Bilişim E-Dönüşüm Başvuru Merkezi Başvuru Merkezi ağı ile Türkiye’nin dört bir köşesine KEP hizmetini ulaştırarak kaliteli ve hızlı hizmeti anlayışını benimsemiştir.

Delil Niteliği
Standart elektronik posta servislerinin sağladığı gelen ve giden kutusunun yanında delil kutusu da bulundurur. E-postanın gönderilme ve alıcı tarafından okunma zamanı bellidir ve değiştirilemez. 20 yıl süreyle KEP iletisinin oluşturduğu deliller güvenle saklanır.

Hukuki Geçerlilik
Elektronik ortamdan gönderme imkanına sahip olduğunuz KEP ile alınan ve gönderilen her mail, mahkeme karşısında bir delildir. Spam’a düşme, okunmadı, ulaşmadı gibi iletişim sorunlarını ortadan kaldırır.

Düşük Maliyetli
İhbar ve ihtar gibi tebligatlarda zorunlu olan noter masrafı KEP ile tarihe karışıyor. Ayrıca postalama, arşivleme, kargolama ve baskı, toner gibi masraflardan da KEP sayesinde kurtulur, zamandan tasarruf edersiniz.

Çevreci
KEP ile fiziksel ortamda yapılan iş süreçleri elektronik ortama geçer.