Dedeoğlu Tahsilat ile Yeni Nesil Bir Bankacılık Deneyimi - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

Dedeoğlu Tahsilat ile Yeni Nesil Bir Bankacılık Deneyimi

Dedeoğlu Tahsilat ile Yeni Nesil Bir Bankacılık Deneyimi

İlk ve lider Banka Hesap Bilgileri Servis Sağlayıcısı (AISP) olan Dedeoğlu Tahsilat, verdiği yazılım hizmeti ile firmaların hem emek hem de zamandan tasarruf etmesini sağlar. Bu yeni bankacılık deneyimi sayesinde firmalar, düzenli olarak gerçekleştirdikleri işlemlerin otomatik hale gelmesini sağlarken aynı zamanda insan hatalarına bağlı gelişen sorunların da önüne geçebilir. Bu hedefle yola çıkan Dedeoğlu Tahsilat, online banka, çoklu para transferi, POS detay rapor ve sanal pos altyapı hizmetlerini sunmaktadır. 

Başvuru için tıklayınız.

Online Banka

Online banka hizmeti, tüm firmaların ihtiyaç duyduğu bir üründür. Son yıllarda gittikçe popüler hale gelen online banka, mali durumunuzu kontrol almanız için ve ödemelerinizi güncel tuttuğunuzdan emin olmanız için kolay bir yoludur. Online banka sayesinde tüm bankaların hesap hareketlerini tek ekranda görmenizin mümkün olmasının yanı sıra akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızı kullanarak erişim sağlamanız da mümkündür.

Online bankaların sunduğu en önemli avantajlar arasında banka bakiyenizi istediğiniz zaman kontrol etmeniz, faturalarınızı ödemeniz ve diğer hesaplara para aktarmanız, bağlantılı ipotekleri, kredileri, tasarruf hesaplarını veya ISA'ları kontrol etmeniz, banka ekstrelerinizi kontrol etmeniz ve kağıtsız çalışmanız, otomatik ödemeleri ve bekleyen siparişleri ayarlamanız veya iptal etmeniz ve hesabınıza bağlı olabilecek yatırımları kontrol etmeniz yer alır. 

Ayrıca online banka sayesinde firmalar farklı bankalardaki anlık bakiyelerini kontrol edebilir, gün sonu kapanış bakiyelerine rapor halinde ulaşabilir ve döviz hareketlerini her an gözlemleyebilir.  Online bankanın bir diğer avantajı ise her şeyi otomatize edişidir. Otomatik muhasebe fişi oluşturma, otomatik sipariş onaylama, otomatik bakiye yükleme, otomatik limit artırma ve otomatik ödeme işlemleri, bu teknoloji sayesinde mümkündür. Online banka tüm bu işlemleri ‘’akıllı öğrenme’’ özelliği ile otomatize eder. Her firma için benzersiz bir sistem oluşturur. Ayrıca CRM ve ERP sistemlerine de bağlanabilir.

Her firmanın gelişimini kontrol edebilmesi için gelişmiş bir raporlama sistemine ihtiyacı vardır. Online bankanın sunduğu raporda online bakiye raporları, gün sonu bakiye raporu, nakit akış raporu ve cari raporlar yer alır.

Çoklu Para Transferi

Çoklu para transferi özelliği ise aynı ekranda çoklu EFT ve havale yönetimi yapmayı sağlar. Bu güvenli yöntem sayesinde para transferini çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yeni nesil bankacılık deneyimi, çevrimiçi hesabınızın güvende olduğundan emin olmak için birçok önlem alır. Bunlar, şifrelenmiş web sitelerini, zamanlanmış çıkışları ve birçok kimlik doğrulama sürecini içerir. 

Çoklu para transferi özelliği sayesinde hem hızlı ve anlık para gönderimini sağlayabilirsiniz hem de manuel olarak ödeme yükleyip sistemin bunu otomatik olarak düzenli bir şekilde gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Hangi banka ya da para birimi olduğu fark etmeksizin hızlı bir şekilde para transferi yapabilmek için her firmanın bu özelliğe ihtiyacı vardır.

 POS Detay Rapor 

POS detay raporu sayesinde firmalar, hem fiziki hem de sanal tüm POS hareketlerini tek ekranda inceleyebilir ve POS komisyon değişim oranlarını da gözlemleyebilir. Bu özellik sayesinde POS hakkındaki tüm bilgiler (işlem tutarı, komisyon tutarı, komisyon oranı, valör tarihi, hesaba geçecek olan tutarlar) tek bir ekrandan kontrol edilebilir. Ayrıca POS hareketleri, ERP ve muhasebe sistemlerine otomatik olarak iletilir. Bu iletim sayesinde POS hareketinin hangi terminalden yapıldığı da kolaylıkla görüntülenebilir.

POS detay raporlar, işletmenizin performansı hakkında size ayrıntılı bilgiler verir. Size satış verilerinize genel bir bakış ve envanter takibinizle ilgili ayrıntılar sağlar. Ayrıca POS detay rapor, firmanızı büyütecek adımları hangi yönde atmanız gerektiği konusunda da size fikir verir. 

Sanal POS Altyapı

Sanal POS altyapı özelliği, e-ticaret yapan her firma için bir ihtiyaçtır. Sanal POS altyapısı, tüm işlem sürecinin tam kontrolünü sağlar. Ödemelerin toplanması, depolanması ve saklanmasında güvenliği artırır. Ayrıca sağladığı DSS uyumluluğu, ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesi için vazgeçilmez bir gerekliliktir ve firmaların, güvenliği ve gelir analizi için birebirdir.

Uzaktan tahsilat sağlayan sanal POS, günlük ve aylık işlem raporları, banka bazlı raporlar, başarılı ve başarısız işlemler, verimsiz POS gibi raporlar sunmasıyla da firmaların ihtiyaç duyduğu bilgilerin tamamını temin eder. SMS, mail ve QR kod ile ödeme almayı sağlayan sanal POS altyapısı, e-ticaret ile şirketini büyütmek isteyen herkes için bir ihtiyaçtır.

Dedeoğlu Tahsilat’ın sunduğu yeni nesil bankacılık deneyimi, TLS, VPN, SSL, ISO 27001, IP sınırlama, SINGLE SING-ON ve 3D Secure sistemlerini kullanarak her firmanın gizliliği ve güvenliğini garanti altına alır.

 

Başvuru için tıklayınız.

Anahtar Kelimeler: Sanal POS Altyapı ,POS Detay Rapor , Çoklu Para Transferi, Online Banka,

Yorumlar

  1. İbrâhim Halil kılıçer:

    Online banka hesabi açmak istiyorum

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git