ŞİRKETİNİZİN İMZA SÜREÇLERİNİ DİJİTAL ORTAMA TAŞIYIN! - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

ŞİRKETİNİZİN İMZA SÜREÇLERİNİ DİJİTAL ORTAMA TAŞIYIN!

ŞİRKETİNİZİN İMZA SÜREÇLERİNİ DİJİTAL ORTAMA TAŞIYIN!

Yeni tip korona virüs salgınının dünyanın dört bir yanına yayıldığı bu günlerde hem sosyal hayatta hem de iş hayatında büyük değişiklikler yaşanıyor. Salgın döneminde sosyal izolasyon, sosyal mesafe ve gönüllü karantina gibi toplum sağlığı açısından hayati önem taşıyan kavramlar sıkça karşımıza çıkarken; iş hayatında ise evden çalışmak ve dijital toplantılar yapmak gibi yeni alışkanlıklar dikkat çekiyor. Ancak iş yeri ve ofislerde edinilen yeni alışkanlıklar bunlarla sınırlı kalmıyor. Evden çalışma imkanı olmayan ofis ve iş yerleri; salgın döneminde yaşanan toplumsal travmanın ekonomik etkilerini minimuma indirmek için üretmeye ve istihdam sağlamaya devam ediyor. Hem kendi sağlığına hem de çalışanlarının sağlığına özen gösteren yöneticiler, ofislerin fiziksel temizliğine ekstra dikkat etmenin yanında dijitalleşme yolunda da önemli adımlar atıyor. Belgelerini ve imzalarını dijital ortama taşıyan şirketler; üzerindeki virüsü saatlerce taşıdığı bilinen kağıt, kalem ve dosya gibi gereçlerden kurtulmanın yanında, tüm belgeleme işlemlerini  bilgisayar üzerinden hallettikleri için sosyal temastan kaçınmış oluyor. Eğer siz de belgelerinizi elektronik ortamda imzalayarak salgına karşı etkili bir önlem almak isterseniz; e-imza dönüşüm işlemleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Dedeoğlu E-Dönüşüm Başvuru Merkezi ​ İmza ile Belgelerinizi İmzalayın, Doğrulayın ve Yasal Geçerli Kayıtlı Elektronik Posta Sistemi üzerinden Alıcılara İletin!

Dedeoğlu E-Dönüşüm Başvuru Merkezi  İmza Uygulaması Nedir?

Belge ve KEP durumlarının raporlanabildiği, kullanıcı bazlı rol tanımlarının yapılabildiği imzalama, doğrulama ve yasal geçerli belge iletimi sağlayan WEB tabanlı uygulamadır.

Hemen Başvurmak için tıklayın.

Neler yapar ?

-Belgelerinizin e-imza ile imzalanması için sistemde tanımlı kullanıcılara

atanmasını sağlayabilirsiniz.

-Belgeleri e-imza ile imzalayıp aynı ekrandan Dedeoğlu E-Dönüşüm Başvuru Merkezi  KEP adresiniz ile gönderimini gerçekleştirir.

-Firmanıza diğer firmalardan ve ya kurumlardan gönderlen e-İmzalı belgelerin yetki kontrollerini yapmanızı ve sertifika geçerliliğinin doğrulamasını yapar.

Neden Dedeoğlu E-Dönüşüm Başvuru Merkezi ​ İmza Uygulaması?

Uygulama web tabanlıdır. Mekan fark etmeksizin her ortamdan rahatlıkla

kullanılabilir. Uygulama ile imzalanan belgeler, imzalama sonrasında değiştirilmediği garanti altına alınarak veri bütünlüğü korunur, yapacağınız tüm imzalama işlemleri yasal olarak ıslak imzalı belgeyle aynı geçerliliğe sahiptir, raporlar kolayca oluşturulabilir ve erişilebilir. İmzalama ve gönderim işlemleri dijital ortamda size zaman kazandırır.

Dedeoğlu E-Dönüşüm Başvuru Merkezi  tüm hizmetlerinde olduğu gibi, bu hizmetinde de basılı kağıt ve doküman israfını önleyerek hem maliyetlerinizi azaltır hem de doğanın korunmasına yardımcı olur.

 

e-İmza Nedir?

e-İmza uygulaması, imzalama ve doğrulama süreçlerinizi dijital ortama taşıyarak hem zaman hem de para tasarrufu yapmanızı sağlıyor. Özellikle teknolojinin iş hayatında büyük kolaylıklar yarattığı ve global çapta bir salgının pençesinde olduğumuz bu günlerde pek çok şirket e-İmza uygulamasına geçiş yapıyor. İmza taklidi ve dolandırıcılık gibi problemlerin önüne geçmek amacıyla uygulamaya konulan e-İmza tamamen kanunların koruması altındadır ve bu uygulamayı kullanarak elektronik ortamda imzaladığınız tüm belgelerin yasal geçerliliği vardır. E-İmza uygulamasına geçiş yaparak iş hayatında kağıt kullanımın minimuma indirmek, milyonlarca ağacın hayatını kurtarmak ve Covid-19 virüsünü iş yerinizden uzak tutmak istiyorsanız deneyimli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başvurmak için tıklayın.

e-İmza Kullanarak Tasarruf Edin

İş yerlerindeki gereksiz kağıt kullanımı zaman içerisinde ciddi bir masraf kalemine dönüşüyor. e-İmza uygulamasına geçiş yapmak; kağıt, kalem ve dosya masraflarından kurtulmanızı sağlar. Tüm bunların yanında e-İmza uygulamasıyla imzalanan belgeler tek tıkla muhatabına ulaşarak işlerinizi hızlandırır. İşinizi modern hayata uyarlayarak kazancınızı arttırmanın tam zamanı! İş yerleri ve ofislerde koca koca dosyaları doldurarak büyük bir alan israfına yol açan geleneksel yöntemler, yerini zaman, mekan ve para tasarrufu sağlayan modern yöntemlere bırakıyor. e-İmza uygulamasını kullanarak imzalamanız/imzalatmanız gereken tüm belgeleri dijital ortama taşıyabilir ve mesainizi sosyal mesafe kuralını bozmadan tamamlayabilirsiniz. Unutmayın ki virüsle olan savaşınızda kişisel hijyene dikkat etmek, dezenfektan kullanmak ve bağışıklık sistemini güçlendiren besinler tüketmek gibi önlemlerin tamamı ikincil derecede öneme sahip. Asıl uygulamanız gereken tedbir; gün içerisinde minimum kişi ve minimum eşya ile temas etmek olarak gösteriliyor. İşte e-İmza da tam bu noktada devreye girerek mesai saatlerinde kalem, kağıt ve insanlarla olan temasınızı en aza indirmeyi amaçlıyor. İhtiyaç duyduğunuz tüm e-İmza çözümleri için size özel tekliflere firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

e-İmza Hangi Belgelerde Kullanılabilir?

Web tabanlı bir uygulama olan e-İmza işlerinizi kolaylaştırmaya geliyor! Zaman ve mekan fark etmeksizin internete erişimi olan tüm cihazlardan belge oluşturma ve imzalamanızı sağlayan e-İmza uygulamasının geçerli olduğu alanlar aşağıdaki gibi sıralanıyor:

 • e-Devlet Uygulamaları
 • Bayiler arası siparişler
 • Banka talimatları
 • Onay gerektiren formlar
 • KEP(Kayıtlı Elektronik Posta) sistemine uyumlu işlemler
 • MERSİS Projesi bünyesinde yer alan Ticari Sicil işlemleri
 • Hizmet sözleşmeleri ve çalışanların gerekli evrakları
 • Firma ve şirketlerin yönetim toplantılarında alınan kararların onaylanması

MERSİS, E-Devlet, TİTUBB, UYAP, EREÇETE, EKAP ve KEP gibi kamu projelerinde ise e-İmza kullanımının zorunluğu olduğu biliniyor.

 

Elektronik İmzanın Hukuki Geçerliliği Var Mı?

2004 yılında Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 5070 No.lu Elektronik İmza Kanunu’nda, elektronik imzanın günlük hayatta kullanılan ıslak imzadan farkı olmadığı açıkça belirtiliyor. Yani gün içerisinde kalemle imzaladığınız belgelerin hukuki niteliği ile dijital ortamda imzaladığınız belgelerin hukuki niteliği arasında hiçbir fark bulunmuyor. e-İmza uygulamasıyla imzaladığınız belgeler siz veya alıcı tarafından sonradan değiştirilemeyeceği gibi herhangi bir anlaşmazlık durumunda mahkemeye delil olarak sunulması açısından da hiçbir kısıtlama yoktur. e-İmza ile gerçekleştirilen işlemler, dijital ortamda saklanır ve yasal bir durum söz konusu olduğunda elektronik imzayı atan kişi ile belge muhatabının kimlik bilgilerine ulaşmak oldukça kolaydır.

Hemen Başvurmak için tıklayın.

Kimler Elektronik İmzaya Başvurabilir?

Elektronik imza kullanabilmek için bir kurumda imza yetkisine sahip olmak gerekir. Bilgisayar ortamında, kimlik doğrulamasının ardından atılabilen e-İmza’yı şahıs şirketi olan bireyler de kullanabilir. Şirketinizin malzeme giderlerini azaltmak ve iş ortamınızı koronavirüs salgınından uzak tutmak için hemen firmamızla iletişime geçebilir; uygulama hakkında aklınıza takılan tüm soruları profesyonel ekibimize danışabilirsiniz.

e-İmza Tamamen Güvenli Bir Yöntemdir

e-İmza uygulamasını kullanabilmek için imza sahibinin ve belge muhatabının sistemde kayıtlı olması gerekir. Kayıtlı Elektronik Posta(kısaca KEP) sisteminin veri tabanını kullanan e-İmza uygulamasında kimlik bilgilerinizin çalınması veya imzanızın taklit edilmesi gibi durumlar söz konusu değildir. Belgeleri zahmetsizce onaylama ve imzalama fırsatı sunarak vakit nakittir atasözünün hakkını veren e-İmza uygulaması, belge depolamak için ayıracağınız alandan ve kargo işlemlerinden kurtulmanızı sağlar. Taklit ve dolandırıcılığa bütünüyle kapalı olan  bu uygulama tüm hukuki mecralarda geçerlidir. Elektronik imzanızın başka şahıslar tarafından kopyalanması, kullanılması veya değiştirilmesi mümkün değildir. İmzanızı dijital ortama taşıyarak işlemlerinizi daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde halletmek isterseniz firmamızdan destek alabilirsiniz.

Hemen Başvurmak için tıklayın.

e-İmza İle Yarınlara Umut Olun!

Son yıllarda en büyüğünden en küçüğüne kadar tüm şirketler doğaya saygılı çözümler üretmeye, geri dönüşümden faydalanmaya ve temiz enerji kaynaklarına yönelmeye başladı. Ekolojik dengeye zarar vermeyen, insan ve tüm diğer canlıların sağlığına özen gösteren şirketler Yeşil Şirket lakabına layık görülüyor. Yeşil şirket olma yolunda ilerlemek hem masraflardan kurtulmanıza hem de marka değerinizin yükselmesine yol açıyor. Yapılan araştırmalara göre, pek çok kişi doğaya ve yeşile saygılı şirketlerle iş yapmayı ve bu şirketlerin ürünlerini kullanmayı tercih ediyor. Hem gelecek nesillere yemyeşil ve sağlıklı bir dünya bırakmak hem de şirket giderlerini azaltmak için imzanızı dijital ortama taşıyabilirsiniz. Teknolojinin hayatımızın her alanına dahil olduğu bu günlerde kağıtsız ofisler oluşturarak karbon salınımını azaltmak sizin elinizde! Bir yandan e-İmza uygulamasının avantajlarından faydalanmak, bir yandan doğaya gösterdiğiniz saygıyla takdir toplamak bir diğer yandan ise daha verimli ve daha karlı bir iş ortamı oluşturmak için bizi arayabilirsiniz!

Kağıt Kullanımını Azaltarak Virüsten Sakının!

Ofisteki kağıt kullanımını minimuma indirmek ve hatta mümkünse sıfırlamak, küresel ısınmayla olan mücadelede olduğu kadar salgınla olan mücadele için de büyük önem taşıyor. Öyle ki Covid 19’un ortaya çıktığı ülke olarak bilinen Çin, virüsle mücadele kapsamında kağıt paranın tedavülden kaldırılmasını dahi gündeme getirmişti. Ofislerde kullanılan kağıt, karton ve plastik malzemeler vakit ve emek kaybına sebep olmakla kalmıyor; bu malzemeler şirketinizin karbon ayak izini büyütüyor ve virüsün ofis ortamında kolayca yayılmasına davetiye çıkartıyor. e-İmza uygulaması; daha güvenli, daha sağlıklı ve daha verimli bir ofis ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yasal e-İmza başvurunuzu deneyimi uzmanlardan kurulu profesyonel kadromuz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Başvurmak için tıklayın.

Anahtar Kelimeler:

Yorumlar

 1. Seawaylak:

  Colonoscopy at year and then every years d. Tfnhhw [url=https://oscialipop.com]Cialis[/url] Spfjxv Venlafaxine 150mg No Rx cialis cheapest online prices cialis et la fertilite https://oscialipop.com - Cialis Cihupd

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git