Kep Nasıl Başvuru Yapılır? - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

Kep Nasıl Başvuru Yapılır?

Kep Nasıl Başvuru Yapılır?

 KEP Neden Kullanılmalıdır?

            Teknolojik alanda ortaya çıkan yenilikler ve gelişmeler her ne kadar insan hayatını ve iletişimi kolaylaştırıyor olsa da bu yararlı teknolojiyi bazen kötü amaçlar için kullananlar da çıkmaktadır. Özellikle iletişim için kullanılan e posta hizmetinin yazılımından kaynaklanan açıklar yazışmaların güvenliğini sakatlayacak niteliğe ulaşabilir. İşte bu gibi sorunların yaşanmaması ve daha fazlası için KEP başvuru işlemi yapılarak e postaların daha güvenilir bir ortamda karşı tarafa iletilmesi sağlanmış olur. KEP konusunda ülkemizde Türk Ticaret Kanununda gerekli olan düzenlemeler gerçekleştirilmiştir. Bunun yanı sıra Bilgi Teknolojileri Kurumu da işin detaylarını belirleyerek bu hizmetten pek çok kişinin yararlanmasına imkan tanımaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

            Bu hizmet güvenli iletişim dışında beraberinde birçok avantajı da getiriyor. Özellikle ekstra alınan güvenlik önlemleri sayesinde iletiler resmi kanıt niteliği taşıyabiliyor. Ayrıca alıcı ve göndericiye dair resmi kimlik tespiti de rahatlıkla yapılabilir. Tüm bunların yanı sıra postanın iletildiği zamana dair bilgiler ve bu posta üzerinde herhangi bir oynama olup olmadığı da sistem sayesinde kontrol edilebilir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

 KEP Başvurusu Nereye Yapılır?

            Başvuru işlemleri için görevlendirilmiş bazı kuruluşlar bulunuyor. Dedeoğlu Grup’da KEP adresi başvuru işlemlerinin tamamlanabileceği kurumlardan biridir. Bu hizmetten tüzel ve gerçek kişiler gibi kurum ve şirketler de yararlanabilir. Ayrıca başvuru esnasında üzerinde TC kimlik numarası bulunan bir belge ve KEP başvuru formu bulunmalıdır. Bu evraklar ile birlikte Dedeoğlu Grup’a başvuru yapmak yeterli olacaktır. Tüzel kişilerin başvuru işlemlerinde ise Ticaret Sicil Tasdiknamesi kabul edildiği gibi Faaliyet Belgesi de kabul ediliyor. Ayrıca tüzel kişilerin de kayıtlı elektronik posta formunu doldurması gerekmektedir. Bu belgeler ile yetkililere başvurulması halinde KEP adresi kısa bir süze içerisinde rahatlıkla alınacaktır. Böylece güvenilir iletişim ağından yararlanmak mümkün olacaktır. 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Anahtar Kelimeler: kep nasıl yapılır, kep başvuru, kep adresi başvuru

Yorumlar

 1. rypkncjvkt:

  Kep Nasıl Başvuru Yapılır? - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri arypkncjvkt rypkncjvkt http://www.g14t2dj8s4ux4fuq7962t4h805ea1yh9s.org/ [url=http://www.g14t2dj8s4ux4fuq7962t4h805ea1yh9s.org/]urypkncjvkt[/url]

 2. 1.4462 Round Bar:

  1.4462 Round Bar

 3. Active Formula:

  Active Formula

 4. Promotional Aprons:

  Promotional Aprons

 5. European Cosmetic Regulation:

  European Cosmetic Regulation

 6. China Pa Speaker and Pa System price:

  China Pa Speaker and Pa System price

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git