e-Yazışma Çözümleri Nelerdir? e-Yazışma Nedir? - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

e-Yazışma Çözümleri Nelerdir? e-Yazışma Nedir?

e-Yazışma Çözümleri Nelerdir? e-Yazışma Nedir?

bilgi edinme ve şikayet başvurularına daha hızlı yanıt verebilmek, posta gönderimi sırasında yaşanan gecikmelerin önüne geçmek ve istatistik çalışmalarını daha sağlıklı yürütebilmek için elektrik ve doğalgaz piyasasında dağıtım ve perakendecilik lisans almış tüzel kişilerle bu bağlamda yapmış olduğu yazışmaları Kalkınma Bakanlığı’nın yayımlamış olduğu e-Yazışma Teknik Rehberi’ne uygun şekilde e-Yazışma paketi (EYP) olarak kayıtlı elektronik posta (KEP) aracılığıyla gönderip almaya karar vermiştir.

Bu karara binaen EPDK, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren lisans sahipleri ile gerçekleştireceği bilgi edinme ve şikayet yazışmalarını sadece KEP adresleri üzerinden e-Yazışma paketi ile yapacağı için lisans sahiplerinin 1 Ekim 2015 tarihine kadar kurumsal KEP adreslerini EPDK’ya yazılı olarak bildirmeleri ve 1 Aralık 2015 tarihine kadar da alt yapı çalışmalarını ve testlerini tamamlayıp, EPDK’dan alınacak yazılı onay sonrası yıl sonuna kadar canlı ortama geçmeleri gerekmektedir.

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP), Türkiye’nin dört bir yanındaki geniş hizmet ağı sayesinde e-Tebligat, e-İmza, e-Yazışma, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter ve e-Saklama gibi e-Dönüşüm alanındaki kurumsal ihtiyaçlara yönelik gerekli bütünleşik entegre çözümleri ve hizmetleri tek elden sağlayabilmektedir. EPDK bilgi edinme ve şikayet başvurularını e-Yazışma paketi olarak alıp, aynı şekilde e-Yazışma paketi ile cevaplayacağı için lisans sahibi kurumların kısa ya da orta vadeli gelecekte ihtiyaç duyacakları e-Yazışma çözümleri ve hizmetleri için aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden kurumumuz ile irtibata geçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: eyazışma,e-yazışma,e-yazışma nedir,eyazışma çözümleri

Yorumlar

 1. ogvcekghv:

  e-Yazışma Çözümleri Nelerdir? e-Yazışma Nedir? - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri [url=http://www.gpym01pc3a8x7611tap1gd2s9457qo05s.org/]uogvcekghv[/url] aogvcekghv ogvcekghv http://www.gpym01pc3a8x7611tap1gd2s9457qo05s.org/

 2. 1000l Microbrewery Equipment:

  1000l Microbrewery Equipment

 3. 1.4462 Round Bar:

  1.4462 Round Bar

 4. Heat Neck Support Price:

  Heat Neck Support Price

 5. Hose Connector Price:

  Hose Connector Price

 6. 2 Stage Centrifugal Pump:

  2 Stage Centrifugal Pump

 7. serum & Toner:

  serum & Toner

 8. シャネルサングラスコピー代引き:

  Frozen Onion シャネルサングラスコピー代引き

 9. Revisiting Wuhan a year after the coronavirus hit the city:

  Revisiting Wuhan a year after the coronavirus hit the city

 10. ボッテガヴェネタバッグブラントコピー代引き:

  Material For Greenhouse Factory パテックフィリップ時計偽物

 11. シャネルベルトスーパーコピー販売店:

  Lab Incubator グッチピアスコピー激安

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git