E-Fatura Nedir? Nasıl AlInır ve Kullanılır? Avantajları Nelerdir? - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

E-Fatura Nedir? Nasıl AlInır ve Kullanılır? Avantajları Nelerdir?

E-Fatura Nedir? Nasıl AlInır ve Kullanılır? Avantajları Nelerdir?

e-Fatura hizmetleri Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından zorunlu kılınan altyapı yeterliliği ve standartları ile garanti altına alınmıştır. Fakat Dedeoğlu Grup, e-Fatura hizmetlerini GİB tarafından belirlenen standartların da üzerinde ek standartlar ve kalite sertifikalarına vermektedir. Üst düzey altyapının vermiş olduğu bu güç, Dedeoğlu Grup’un müşterine özel entegrasyon hizmetleri ve e-Fatura tasarım hizmetleri vermesine de imkan sağlamaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Peki e-Fatura’nın avantajları nelerdir?

Kağıt, mürekkep, zarf, kurye, arşivleme gibi maliyet oluşturan etkenler e-Fatura sisteminde tamamen ortadan kalkmaktadır. Ayrıca e-Faturalar, geleneksel faturalara göre daha hızlı hazırlanmakta ve çok daha hızlı iletilmektedir. Bu sayede zamandan inanılmaz seviyede tasarruf sağlanır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

e-Fatura uygulamasında binlerce dosyanın bulunduğu arşivlerle uğraşmanız gerekmez, aradığınız tüm faturalar parmağınızın ucundadır. Ayrıca e-Fatura uygulamasında herhangi bir faturanın kaybolması da söz konusu olamaz. Dijital ortamda arşivlenen faturalarınız bulmak istediğinizde zamandan, arşivlerken de maliyetten kazandırır.

e-Fatura uygulamanızı muhasebe sisteminiz ile doğrudan entegre edebilirsiniz. Böylece müşteriler ve satıcılar ile mutabakatlarınızı hem daha hızlı, hem de daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Elbette ki e-Fatura sistemi her yıl binlerce ağacın kesilmesine de mani olduğu için çok daha çevrecidir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Anahtar Kelimeler: efatura,efatura nedir,efatura nasıl geçilir,efatura avantajları,efatura kaç para

Yorumlar

  1. cialis online:

    hello guos 9128738518

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git