Kayıtlı Elektronik Posta Kullanmanın Getirdiği Avantajlar - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

Kayıtlı Elektronik Posta Kullanmanın Getirdiği Avantajlar

Kayıtlı Elektronik Posta Kullanmanın Getirdiği Avantajlar

Eğer bir elektronik postanın iletildiğini garanti altına almakta; ayrıca gönderen ve alan tarafların kimliklerini, gönderilen iletinin ve eklerinin başkalarınca değiştirilmediğini, gönderim zamanını tespit edebilmeyi ve bunlarla ilgili yasal olarak geçerli olan kesin delilleri üretebilmeyi sağlamak istiyorsak  “kayıtlı e-posta hizmet sağlayıcı (KEPHS)” vasıtasıyla bu hizmetten faydalanmamız gerekir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Peki kayıtlı elektronik posta bireylere ve kurumlara ne gibi avantajlar sunuyor?

İlk olarak kayıtlı elektronik posta sistemini kullanarak resmi,özel ve ticari belgeyi veya yazıyı, elektronik posta sistemi ile gönderip almaya olanak tanır.

Daha detaylıca yaklaşmamız gerekirse yasal olarak geçerli sayılacak şekilde beyanname, bildirim, başvuru, bildirge, ihbar, ihtar vb. işlemlerin yapılmasına olanak tanır.

Kurum içi ve kurumlar arası yazışmaların veya kamu kurumları ile özel sektör, kuruluşlar, gerçek ve tüzel kişiler arasındaki her türlü yasal yazışmaların gerçekleştirilmesi sağlanır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Bunların haricinde belge gönderilmesi, elektronik fatura gönderilmesi, banka yatırım/kredi/kredi kartı hesap ekstreleri, online alışveriş siparişleri ve diğer her nevi sipariş gönderilmesi/alınması, dilekçe, başvurular, sözleşmeler, ihale teklifleri gibi sayısız alanda kullanılabilmektedir.

Bu süreçlerin tek bir kayıtlı elektronik posta adresi üzerinden yürütülebiliyor olması bizleri bir çok maddi maliyetten kurtarırken aynı zamanda zaman yönetimi konusunda da daha tasarruflu davranmamızı sağlamaktadır.

Bizleri maddi ve zaman olarak kurtardığı bazı maliyetleri aşağıdaki başlıklar altında toplayabiliriz.

Kağıt tasarrufu,

Arşiv masraflarından kurtulma imkanı,

Postalama maliyetlerinden kurtulma imkanı,

İşlem maliyetlerinin düşürülmesi,

Bürokrasinin daha etkin ve hızlı biçimde çalışmasının sağlanması,

Resmi ve ticari işlemlerin daha hızlı tamamlanması,

Ticari faaliyetlerin daha verimli yürütülmesi,

Ve belkide en önemlisi çevrenin korunmasına daha fazla katkıda bulunmak.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Kayıtlı elektronik posta kullanan şahıs veya firmalar bu avantajlardan faydalanarak işletmeleri için maddi ve zaman tasarrufları üretmektedir. Siz de geç kalmadan kayıtlı elektronik posta kullanmanın avantajlarını yakalayın.

Anahtar Kelimeler: kayıtlı elektronik posta avantajları,kayıtlı elektronik posta fiyatları,kep avantajları,kep başvuru,kep fiyatları

Yorumlar

 1. selvi solmaz:

  e- tebligat kurulumu ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak istiyorum 0546-839-59-29

 2. Nuray şirin:

  Kep adresi

 3. Nuray şirin:

  Kep adresi

 4. Cengiz Taş :

  KEP ÖN BAŞVURU NOSU

 5. qbsnxvcb:

  Kayıtlı Elektronik Posta Kullanmanın Getirdiği Avantajlar - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri qbsnxvcb http://www.g5v3e5y8mbmfh6u8i4d9ja8471325by3s.org/ aqbsnxvcb [url=http://www.g5v3e5y8mbmfh6u8i4d9ja8471325by3s.org/]uqbsnxvcb[/url]

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git