ETBİS KEP KAYITLARI İÇİN SON GÜN - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri

Blog

E-Dönüşüm Konusunda Uzmanların Kalemlerinden Açıklayıcı Makaleler...

ETBİS KEP KAYITLARI İÇİN SON GÜN

ETBİS KEP KAYITLARI İÇİN SON GÜN

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

ETBİS KAYIT OLMAYAN KULLANICILAR 20.000TL PARA CEZASI ÖDEMEYİ KABUL EDER.

ETBİS KAYIT OLMANIZ İÇİN KEP ADRESİNE SAHİP OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

ETBİS’e  ( www.eticaret.gov.tr ) kayıt edilen hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcılar kendilerine ilişkin E-Ticaret Siteleri aşağıda belirtilen hususlarda bildirimde bulunur:

a) Tebligata elverişli KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) adresi.

b) Elektronik ticaretin türü.

c) Elektronik ticaret dışındaki ticari faaliyetleri.

ç) Elektronik ticaret ortamında sunulan mal ve hizmetlerin türü.

d) Elektronik ticaret ortamında sunulan ödeme yöntemleri.

e) Elektronik ticaret ortamında ikinci el malların satışa sunulup sunulmadığı ve satışa sunulan ikinci el malların türü.

f) 19/10/2005 tarihli ve 5411 sayılı Bankacılık Kanunu kapsamında faaliyet gösteren bankalar ile 20/6/2013 tarihli ve 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında faaliyet gösteren ödeme ve elektronik para kuruluşlarından alınan hizmetlere ilişkin bilgiler.

g) Varsa (f) bendinde zikredilen kuruluşlar dışında ödeme hizmeti alınan kuruluşlardan alınan hizmetlere ilişkin bilgiler ile (f) bendinde zikredilen kuruluşların aracı olmadığı ödeme yöntemleri.

ğ) 11/6/2009 tarihli ve 27255 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Karayolu Taşıma Yönetmeliği uyarınca M türü yetki belgesi alan kargo ve lojistik işletmecilerinden alınan hizmetlere ilişkin bilgiler.

h) Hizmet alınan elektronik ticaret altyapı sağlayıcılarına ilişkin bilgiler.

ı) Kişisel verilerin ve müşteri bilgilerinin tutulduğu veri tabanlarının bulunduğu ülke ve adres bilgileri.

i) Elektronik ticaret ortamında sınır ötesi elektronik ticaret gerçekleştirilmesi halinde ülke ve ödeme yöntemi bazında bu ticaretin yıllık hacmi.

j) Bakanlıkça gerekli görülen diğer bilgiler.

Etbis’e kayıt olmak için tebliğe uygun Etbis Kep Adresi’ne sahip olmanız gerekmektedir. Etbis Kep adresi ile Elektronik Ticaret Bilgilendirme Sistemine kayıt olabilirsiniz. Etbis Tebliği ve Etbis Sistemi için Etbis Başvurularınızı 31.12.2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Anahtar Kelimeler: etbis tebliği,Etbis'e kayıt nasıl olunur,basbakanlik,etbis,etbis başvuru,etbis e-ticaret sistemi,etbis için kep,etbis kayıt,etbis kep,etbis kep adresi,eticaret,eticaret siteleri,eticaret sitesi,eticaret.gov.tr,Kayıtlı Elektronik Posta,pttkep,tnbke

Yorumlar

  1. dtmpllpzol:

    ETBİS KEP KAYITLARI İÇİN SON GÜN - Kayıtlı Elektronik Posta Başvuru Merkezi - Dedeoğlu Grup Şirketleri adtmpllpzol [url=http://www.gob3p19f87kkv205u2dw74mon50h53f3s.org/]udtmpllpzol[/url] dtmpllpzol http://www.gob3p19f87kkv205u2dw74mon50h53f3s.org/

Yorum Bırak

Yorumunuz Başarı İle Alınmıştır. En Kısa Sürede Yanıtlanacaktır. Anasayfa Git